Wspieramy naukę

Od 15 lat wspieramy kandydatów do zawodu aktuariusza

Do użytkowników platformy edukacyjnej www.aktuariusze.net.pl!

Do zdających egzaminy KNF na aktuariusza!

OGŁASZAMY WYPRZEDAŻ ROZWIĄZAŃ EGZAMINÓW AKTUARIALNYCH!

Jeśli korzystałeś wcześniej z platformy www.aktuariusze.net.pl, albo dopiero szukasz rozwiązań do egzaminów na aktuariusza, napisz do nas: ms@msproduct.pl lub zadzwoń + 48 664 412 596.

Mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Wszystkie rozwiązania z platformy www.aktuariusze.net.pl aż do 220 archiwalnych egzaminów KNF z matematyki finansowej, matematyki ubezpieczeń majątkowych i na życie, prawdopodobieństwa i statystyki możesz mieć teraz do swojego użytku na własność. Nie zwlekaj!

Przykładowe rozwiązania zadań znajdziesz poniżej.

Dziękujemy za Wasze wszystkie pozytywne komentarze na temat proponowanych przez nas rozwiązań do zadań. Oto Wasze opinie. Piszcie do nas na ms@msproduct.pl

“Od lat wiedziałam, że swoją przyszłość chce wiązać z aktuariatem, w związku z tym poszukiwałam w internecie dobrych źródeł do nauki. Kilka lat temu odnalazłam stronę, która jak się okazało była prowadzona przez Michała Stańczuka. Tam znalazłam materiały z archiwalnych egzaminów aktuarialnych, które stały się dla mnie głównym drogowskazem do własnych przygotowań. Nie ukrywam, że gdyby nie one przygotowania szłyby mi dużo dłużej, zważywszy na to, że poziom na jakim zostały one opracowane jest bardzo rzetelny i odpowiedni dla kandydatów. Obecnie na rynku znajdziemy dużo pozycji książkowych dotyczących tego typu zagadnień, są one bogate w teorię, ale niestety nie tak dobrze w praktykę, która jest najistotniejsza w związku z egzaminem. Zadania są rozwiązane w sposób przejrzysty, z odpowiednimi odnośnikami do teorii, twierdzeń itp. Jestem bardzo usatysfakcjonowana, że trafiłam na te materiały i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości doczekam się również książki napisanej spod pióra Michała Stańczuka” 

Karolina, studentka matematyki na Politechnice Śląskiej

“Od wielu lat, przygotowując wykłady i ćwiczenia audytoryjne z matematyki finansowej oraz inżynierii finansowej dla studentów kierunku matematyka, prowadzonym przez Katedrę Matematyki Stosowanej Politechniki Lubelskiej, korzystałem w celach dydaktycznych z rozwiązań zamieszczanych na www.aktuariusze.net.pl. Rozwiązania stanowiły zarówno dla mnie jak i dla studentów istotną pomoc i wyznaczały standard oczekiwań teoretycznych egzaminatorów oraz zakres niezbędnych umiejętności rachunkowych. Praca zespołu MS PRODUCT była i pozostaje bardzo ważna dla potencjalnych kandydatów na aktuariuszy.

Dr J. Szuster, profesor uczelni Politechnika Lubelska Wydział Matematyki i Informatyki Technicznej

Aktuariusz (ang. actuary) jest specjalistą z zakresu matematyki ubezpieczeniowej, finansowej oraz rachunku prawdopodobieństwa i statystyki. Zajmuje się między innymi problemami związanymi z oceną ryzyka, wyceną zobowiązań finansowych i ubezpieczeniowych, wypłacalnością towarzystw ubezpieczeniowych.

 

lat

20

doświadczenia

1000

+

zadowolonych klientów

Jak zostać aktuariuszem?

Należy spełnić następujące warunki:

– posiadać wykształcenie wyższe

– zdać egzamin przed Komisją Egzaminacyjną dla Aktuariuszy (można zostać zwolnionym z części egzaminów)

– odbyć praktykę pod okiem licencjonowanego aktuariusza

– zostać wpisanym na listę aktuariuszy przez Ministerstwo Finansów

Przykładowe rozwiązania egzaminów na aktuariusza:

Matematyka Finansowa - Egzamin z dnia 2012.05.28

Matematyka Ubezpieczeń na Życie - egzamin z dnia 2012.05.28

Matematyka Pozostałych Ubezpieczeń Osobowych i Majątkowych - egzamin z dnia 2012.05.28

Prawdopodobieństwo i Statystyka - egzamin z dnia 2012.05.28

Dołącz do ponad 1000 zadowolonych Klientów